DARMOWA DOSTAWA od 400 zł paczkomatem.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
SZORTY ZOE - CREAM
SZORTY ZOE - CREAM
SZORTY ZOE - CREAM
SZORTY ZOE - CREAM
SZORTY ZOE - CREAM
SZORTY ZOE - CREAM
SZORTY ZOE - CREAM
SZORTY ZOE - CREAM
SZORTY ZOE - CREAM
SZORTY ZOE - CREAM
SZORTY ZOE - CREAM
SZORTY ZOE - CREAM
SZORTY ZOE - CREAM
SZORTY ZOE - CREAM
Kliknij, aby powiększyć
Nowość
4.92/5.00Opinie (13)

SZORTY ZOE - CREAM

239,99 PLN
brutto / szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: / szt.
Cena regularna: / szt.
Rozmiar

Razem możemy więcej!

Kupując tę rzecz przeznaczasz 1.50 zł na Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu. Dziękujemy!

CECHY PRODUKTU

  • Lejący materiał, który pięknie układa się w ruchu.
  • Szorty są bardzo przewiewne.
  • Guma w talii zapewnia pełną wygodę i komfort noszenia.
  • Tkaninowy pasek pozwala jeszcze lepiej dopasować w talii szorty. Można go również podmienić na swój ulubiony pasek.
  • Szorty mają kieszenie.
  • Uszyte w lokalnej szwalni w Łodzi.

WYMIARY

Marta ma 86 cm w biuście, 66 cm w talii, 99 cm w biodrach oraz ma 162 cm wzrostu.
Ma na sobie rozmiar S.

Produkty mierzone są na płasko.
Drugi wymiar przy szerokości wskazuje szerokość przy maksymalnym rozciągnięciu.
Wymiary podane w tabelach wymiarów mogą różnić się o +/- 2 cm.

 Dł. CałkowitaSzer. w taliiSzer. nogawki
Rozmiar XS42 cm30-46 cm35 cm
Rozmiar S42 cm32-49 cm36 cm
Rozmiar M43 cm34-52 cm37 cm
Rozmiar L44 cm36-55 cm38 cm

SKŁAD

Wiskoza 86% Len 14%

PIELĘGNACJA

  • Delikatne pranie w 30 stopniach i wirowanie maksymalnie 800 obrotów.
  • Nie suszyć mechanicznie.
  • Suszyć w stanie rozłożonym.
  • Prasować na lewej stronie w temperaturze do 110 stopni.
  • Prać na lewej stronie z ubraniami w podobnej kolorystyce.
  • Nie wybielać.

Opinie o SZORTY ZOE - CREAM

4.92
Liczba wystawionych opinii: 13
Opinie są wspólne dla wszystkich wariantów danego produktu
i mogą zostać dodane jedynie przez klientów, którzy dokonali zakupu danego przedmiotu.
5
12
4
1
3
0
2
0
1
0
Kliknij ocenę, aby filtrować opinie
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Super lekkie i zwiewne, wzór piękny, zamówione zimą i teraz nie mogę się doczekać lata :D
2025-12-05
Katarzyna, Wrocław
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Spodenki Zoe Floral są boskie! Lekkie, przewiewne, super się układają i co najważniejsze nie są za krótkie, idealne!
2025-12-04
Jagoda, Lubin
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Materiał lekki i przewiewny. Są bardzo wygodne i praktycznie nie czuć ich na sobie. To moje trzecie szorty Zoe i pewnie nie ostatnie. Tym razem zamówiłam wzór Floral - cudne! A z kamizelką tworzą piękny zestaw.
2025-08-12
Katarzyna, Chorzów
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Przemiłe w dotyku, ładnie leżą, super długość.
2024-12-10
Alicja, Kraków
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Spodenki mają super krój a materiał to jakiś kosmos ❤️
2024-12-05
Martyna, Aleksandrów Łódzki
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Najlepsze shorty ever ! Nie noszę już innych - no oprócz dżinsowych ;) W przyszłym roku mam nadzieję że pojawią się w nowych kolorach bo chętnie powiększę swoją kolekcję :D
2024-09-25
Magdalena, Jasin
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Jakość wykonania fenomenalna. Troszkę dłuższe niż standardowe szorty. Bardzo komfortowe
2024-08-20
Anna, Ruda Śląska
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Te spodenki to jest jakieś cudo. Są luźne, mega wygodne i materiał jest tak samo boski jak w zoe pants
2024-08-06
Sylwia, Przemyśl
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Mam już te spodenki w czarno-białym wzorze, więc musiałam mieć jeszcze całe czarne:)
2024-07-31
Weronika, Kaczory
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Spodenki czarne, klasyczne idealnie nadają się na co dzień, ale i do pracy. W przeciwieństwie do długich spodni (S) tutaj wzięłam rozmiar M i myślę, że to był super wybór przy 170 cm wzrostu. Ich długość jest idealna :)
2024-07-25
Joanna, Nowy Tomyśl
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Długi czas szukałam spodenek, które mnie zachwycą i w końcu są, długi czas wahałam się czy je zamówić ze względu na ich wysoką cenę, która absolutnie wiem czym jest spowodowana, ale portfel tak czy inaczej zabolało, natomiast absolutnie nie żałuję zakupu, jestem z nich bardzo zadowolona, a krój zdecydowanie mnie urzekł
2024-07-24
Paulina, Morąg
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 1
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Szorty piękne, niestety nie lubię spodni czy szortów na gumce, bardzo chciałam żeby z tymi to się odmieniło ale niestety to nadal nie dla mnie, więc je odesłałam, na pewno inne dziewczyny już na nie czekają
2023-07-24
Emilia, Długołęka
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
4/5
Opinia potwierdzona zakupem
Odejmuję jedną gwiazdkę, bo OKROPNIE się gniotą. Poza tym krój, kolor, wygoda idealne wszystko.
2023-07-24
Joanna, Witnica
Czy opinia była pomocna? Tak 6 Nie 1
pixel